Rower daje wolność

lhr18W konkursie ofert na realizację zadań publicznych Gminy Mała Wieś w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2018 roku  Stowarzyszenie "Szansa na Rozwój" i Klub Hi-Ro uzyskały dofinansowanie na projekt "Rower daje wolność". Projekt łączy wątki rowerowe i patriotyczne - kontynuuje Ligę Hi-Ro , wyjazdy na tor kolarski w Pruszkowie i  Szkolny Turniej Rowerowy - zawody sprawnościowe na torze przeszkód dla uczniów szkół z terenu gminy promujące bezpieczną jazdę na rowerze. Tegoroczne rajdy w roku jubileuszu odzyskania niepodległości będą szczególnie nastawione na poszukiwanie w naszych okolicach wątków związanych z I wojną światową, rokiem 1918, wojną z bolszewikami i II Rzeczpospolitą. Regulamin historyczno - rowerowej rywalizacji pozostaje bez zmian i jest dostępny na naszej stronie.